Služby

Nehtové studio Denisa

Nemusíte se obětovat za krásu!
STUDIO DENISA je značka životního stylu a moderní nehtový salon ve Frýdku - Místku, jsme odhodláni se inspirovat vašimi nápady, aby jste se cítili a vypadali co nejlépe.

PARAFÍN
Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce i nohy a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tak tvorbě vrásek a má i léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu, póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci, pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

P.Shine - Japonská manikúra
P-Shine je zaměřen na péči o přírodní nehty. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. PShine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. P.Shine (P-Shine) doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Při pravidelné aplikaci PShine se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje. Hlavními složkami je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se na nehet nanášejí speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.